Kompostárna Mýto s.r.o.

Plzeňská 610
33805 Mýto

Provozovna:
areál bývalého teletníku (směr Cheznovice)

Odpadní materiál mohou občané s trvalým bydlištěm v Mýtě odevzdávat zdarma (vezměte sebou průkaz totožnosti).

Otevírací doba:
Po: 7 – 16 h
Út: 7 – 16 h
St: 7 – 18 h
Čt: 7 – 16 h
Pá: 7 – 16 h
So: ---
Ne: ---

Adresa:
areál bývalého teletníku (směr Cheznovice)  Najdi na mapě

Kontakty:
Pevná linka: ---
Fax: ---
info@kompostarnamyto.cz
www:

Bližší informace o sortimentu:
V nové provozovně postavené z bývalého teletníku za Mýtem směrem na Cheznovice, najdete vše, co by měla nová a moderní kompostárna mít.
Naším úkolem je, věnovat se Vám v oblasti separaci a sběru biologicky rozložitelných komunálních odpadů (BRKO) na plný úvazek. To znamená, nejen přistavení kontejneru pro odpad a jeho odvoz, ale i případné naložení a úklid odpadu. Tento pak bude zpracován ekologicky a šetrně na kompostovací ploše.
      Odpadem BRKO se rozumí všechny odpady, které jsou specifikované v tabulce přijímaných odpadů v příloze. Nejběžnějším odpadem je samozřejmě tráva, větve a listí z úprav veřejné a domácí zeleně. Pro tyto účely Vám postavíme svozový plán, který bude přesně na míru pro Vaší obec.
Určíme svozová místa, počet kontejnerů a počet svozů. Účtovat pak budeme kilometrovou sazbu za kontejner a tonáž přijímaného odpadu, vážený na přesné silniční váze.

Dále provozovna nabízí a dodává sypké materiály ( písek, štěrk, kačírek, kůru, štěpku, uhlí atd…), zahrádkářské potřeby a substráty.