Dětský den (2.6.2012)

V Mýtě se již tradičně konal dětský den 2.6. 2012 na hřišti TJ Slavoj. Tématem dne byly Olympijské hry symbolizované zapálením ohně s pomocí pana starosty Františka Končela. Disciplíny prověřily sportovního ducha velkých i malých účastníků. Za svoji snahu a dovednost byli štědře odměněni. Bohatý program doplňovalo hravé tvoření v podobě „ vybarvi si svoji lodičku“, navlékání korálků s Katkou a jiné…
Zajímavým zpestřením byly ukázky policejní práce. Předvedli zadržení pachatele s pomocí policejního psa a jiné policejní techniky. Mýtští hasiči si připravili překvapení v podobě pěny, které účastníky velmi pobavila.
Za úspěšné splnění všech disciplín děti dostávaly medaile a diplomy. Celé odpoledne hudebně doprovázel p. Klíma. Opékání buřtíků byla příjemná tečka na závěr celého dětského odpoledne.
Touto cestou chceme poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě dětského dne, sponzorům, hasičům a policejní jednotce Rokycany. Dále chceme poděkovat Jednotě Hořovice, že jsme mohli v její prodejně v Mýtě vystavit práce dětí, které vytvářely na dětském dni.

Pořadatelé

Sponzoři na Dětský den v Mýtě 2.6. 2012
·        Město Mýto
·        L + J Balajovi