Dětský den 29.5.2011

Dětský den v Mýtě
Dětský den se konal 29. 5. 2011 na hřišti TJ Slavoj v Mýtě. Děti prožily krásné slunné odpoledne plné zábavy a her.
Na začátku akce bylo pro ně připraveno malé překvapení v podobě poukázky na zmrzlinový kornout a sladkosti. K dispozici měly nafukovací skluzavku a trampolínu po celou dobu akce. Své dovednosti si mohly vyzkoušet u mnoha soutěží, za které dostávaly hodnotné dárky a sladkosti. Šermířské vystoupení „Dobroslav“ děti velmi zaujalo a ochotně se zapojily do dění. Své tváře, ale i jiné části těla si mohly zkrášlit namalovaným obrázkem.
Vyzkoušely si střílení z kuše na terč za ochotné spolupráce šermířů. Mýtské ženy si připravily pro děti ukázky z historických tanců s komentářem. Další vystoupení „Svatý Václav“ bylo také velmi zajímavé a opět se děti aktivně zúčastnily. Ani rodiče neodcházeli s prázdnou a své svaly změřili v přetahování lana, za které byli štědře odměněni.
Své výtvarné umění mohly předvést na květníkách, které si pak odnesly jako památku na strávené odpoledne. K zakoupení byly i drobné předměty z korálků a výrobky z terapeutické komunity. Mezi účastníky dětského dne chodily mladé pekařky a nabízely sladké a slané pečivo. Po celou dobu akce se ozývaly tóny z produkce p. Klímy.
Počasí nám velice přálo a celá akce se velmi povedla.
Touto cestou bychom rádi poděkovali sponzorům a všem rodičům, kteří nám s přípravou pomohli. Samozřejmě nesmíme zapomenout na starostu p. Končela, který nám ve všech záležitostech vyšel ochotně vstříc. Seznam sponzorů naleznete na na konci této informace.
                                                                                              Organizátoři
x x x

Záběry z úspěšné akce, která proběhla ve fotbalovém areálu TJ Slavoj Mýto v neděli 29.5.2011:

a další záběry:

... a nesmíme zapomenout na hrdé sponzory celé akce:

1.      MÚ Mýto
2.      Zahradnictví Vackovi
3.      Skanska
4.      ČEZ
5.      Kooperativa pojišťovna, a.s.
6.      Raiffeisen stavební spořitelna
7.      Robin Oil