Dětský maškarní bál 19.3.2011

Rok nám opět uplynul jako voda a v Mýtě se pod záštitou města v čele se starostou panem Končelem opět konal maškarní bál pro děti. Tak jako v loňském roce bál zorganizovali rodiče za přispění sponzorů, kteří poskytli většinu odměn pro děti.
Na děti čekali pořadatelé v kostýmech mušketýrů, kteří si připravili pro děti zajímavé soutěže, za které obdrželi odměny.
O hudební doprovod se postaral DJ Pavel Klíma. Pro všechny účastníky bylo zajištěné občerstvení, o které se postarala p. Bumbová. Na závěr maškarního bálu byla připravena bohatá tombola se spoustou zajímavých cen. Celé odpoledne bylo velmi zábavné a dětem se velice líbilo. Na cestu domů si všechny děti odnesly balíček se sladkostmi.
Velkou odměnou organizátorům byla hojná účast malých i velkých, kteří přišli strávit sobotní odpoledne.

Tímto článkem chceme poděkovat všem, kteří se na dětském maškarním bále podíleli, a také našim hrdým sponzorům:

·         MÚ Mýto
·         Trafika pí. Vinšová
·         Stavebniny - Hatina
·         Lahůdky - Pilíková
·         Drogerie – p. Štícha
·         Chocholová Kamila – modeláž nehtů
·         Bistro
·         Karas - pily
·         Policie ČR
·         ZOO Plzeň
·         Plzeňský kraj